שווה בדיקה

כל הטיפים והחוקים למשחק פוקר

הכרת חוקי הפוקר הוא תהליך פשוט הדורש ממכם שינון של סוגי הידיים השונות, בעוד יכולת משחק של פוקר בצורה מקצועית דורשת יותר מרק שינון. אם ברצונכם לשחק פוקר וליהנות מתחושה שאתם הכי טובים על המגרש או לעבור למגרש של הגדולים ולשחק פוקר על כסף אמיתי, עליכם להכיר את כל החוקים והטיפים.

צילום: Visualhunt.com

הכרת חוקי הפוקר הוא תהליך פשוט הדורש ממכם שינון של סוגי הידיים השונות, בעוד יכולת משחק של פוקר בצורה מקצועית דורשת יותר מרק שינון. אם ברצונכם לשחק פוקר וליהנות מתחושה שאתם הכי טובים על המגרש או לעבור למגרש של הגדולים ולשחק פוקר על כסף אמיתי, עליכם להכיר את כל החוקים והטיפים.

הגדרה למשחק פוקר

לפני שעוברים על כל חוקי המשחק, כדאי לדעת מהי ההגדרה למשחק פוקר. פוקר הוא משחק תחרותי בו כל השחקנים מתחילים עם ערימה זהה של צ'יפים ומנסים לשרוד הכי הרבה זמן במשחק. במהלך המשחק על השחקנים להגדיל את כמות הצ'יפים שלהם כדי להיות השחקנים הכי חזקים ולגרום למשתתפים לצאת מהמשחק. המנצח הוא האדם האחרון שנשאר על המגרש ובידיו הצ'יפים של שאר המשתתפים.

פוקר חוקים

המשחק בנוי מכמה חוקים פשוטים למדי לזיכרון. הנה כל החוקים שעליכם להכיר לפני שתתחילו לשחק פוקר :

 1. כל משתתף מקבל שני קלפים אותם אסור לו להראות ליתר המשתתפים.
 2. בתחילת כל סיבוב על המשתתפים להיכנס עם כמות צ'יפים שנקבעת מראש, במטרה להשתתף בסיבוב.
 3. בתחילת המשחק יפתחו שלושה קלפים לאחריהם המשתתפים ידברו ויחליטו האם הם נכנסים בעוד צ'יפים, נשארים במשחק ללא תוספת צ'יפים או יוצאים.
 4. לאחר מכן יפתחו שני קלפים שלפני כל קלף "שורפים" קלף אחד. בין פתיחת שני הקלפים תהיה למשתתפים רשות לדבר ולהגדיל את כמות הצ'יפים בה נכנסו.
 5. לאחר פתיחת הקלף החמישי, שהוא הקלף האחרון, יוכלו המשתתפים להגדיל את כמות הצ'יפים בפעם האחרונה.
 6. המשתתפים שנותרו במשחק יפתחו את קלפיהם על מנת לדעת מי זכה בסיבוב. הזכייה בסיבוב תלויה לפי דירוג הידיים של המשתתפים. המשתתף עם דירוג הידיים הכי גבוה, הוא הזוכה.

התהליך שצריך לעבור במטרה להתמקצע בפוקר הוא תהליך ארוך בו תלמדו לחשוב קדימה, לחזות את הידיים של שאר המשתתפים, להכיר טקטיקות משחק שונות, ללמוד מתי כדאי לבלף, ומהם דרכי הפעולה של היריבים.

צילום: VisualHunt

 1. טיפים שיעזרו לכם להשתפר ולנצח בפוקר
 2. אל תחששו לבלף, מדי פעם כדאי לעשות זאת על מנת שהמשתתפים הנוספים יחשיבו אתכם כבלתי צפויים ויתקשו לעקוב מתי באמת יש לכם יד טובה ומתי אתם פשוט הולכים עם המזל. אנשים שנוטים להיכנס לסיבוב רק אם יש להם יד טובה, מרתיעים אנשים אחרים וגורמים לפרישתם מהמשחק. הובלת שחקנים לפרישה בשלב מוקדם מידי של המשחק תוביל לכך שלא תזכו בהרבה צ'יפים.
 3. פקחו עיניים ושימו לב לכל מהלך שמתרחש בשולחן, כל מבט ששחקן מבצע, וכל קלף שנפתח. פתחו השארות לגבי היד האפשרית של השחקנים הנוספים בשולחן, למשל, האם למישהו יכול להיות רבעיה או צבע, ובהתאם לכך פעלו ונהלו את הסיבוב.
 4. עקבו אחרי המהלכים של היריב. על ידי מעקב אחרי מהלכיו תוכלו לדעת איך הוא משחק ואיך עליכם לפעול כדי להעפיל עליו. למשל, אם היריב נוטה לבלף אל תהססו להיכנס איתו בצ'יפים, גם אם הוא מפריז בכמות הצ'יפים בהם הוא משתמש בסיבוב, במידה שיש לכם יד טובה.
 5. קראו על טקטיקות וסוגי משחק אפשריים שונים על מנת להשתפר במשחק ולהכיר את רוב המהלכים האפשריים. ככל שתתמקצעו יותר, תדעו איך לפעול בכל מצב ומצב אליו תגיעו.
 6. אחרי הכל אל תשכחו שפוקר הוא משחק שמערב הרבה מזל ולפעמים יכול להיות שיהיה לכם יום עם משחקים חלשים יותר ויום עם משחקים טובים יותר. הכל תלוי בזוג הקלפים אותו תקבלו בכל סיבוב וסיבוב.

כל הטיפים והחוקים למשחק פוקר

תגובות

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.


הנצפים ביותר

‎למעלה

אהבתם את התכנים שלנו?לחצו לייק וקבלו עדכונים שוטפים

טעות בפרסום?

עזרו לנו להבין את הטעות, כתבו לנו דרך תיבת הטקסט את הטענה ואנחנו נשמח להתייחס ולתקן את הפרסום. לפרטים נוספים צרו קשר דרך [email protected]

x
עדכון שבועי על תוכן מרחבי הרשת לתיבת המייל שלכם, מתאים? הרשמו עכשיו !

הרשמו באמצעות כתובת המייל שלכם ותהנו מעדכון שבועי קבוע של החדשות החמות מרחבי הרשת, ובחינם!

באתר זה פועלת אמנת פרטיות ואנטי-ספאם