מדע וטכנולוגיה

ההשקעה של ענקית הטכנלוגייה PMPG

חברת PMPG נכנסת לתחום כריית הביטקוין בין השאר באמצעות רכישת חברה המתמחה בתחום זה.

צילום: Tumisu

קבוצת חברות הטכנולוגיה האמריקנית הגדולה PMPG העוסקת בפיתוח פלטפורמות למוצרים בסקטורים עסקיים שונים, החלה לפרוץ דרכה אל תוך שוק המטבעות הקריפטוגרפיים בהודעה על כוונתה לבצע בעצמה כרייה של ביטקוין.

בהחלטתה על המהלך, המגלם בתוכו יתרונות רבים לחברה, תנסה החברה בין השאר לצבור נכסים חדשים, ידע איכותני בתחום, לייצר ערך מוגבר למניה ועל ידי כך, בו-זמנית למזער סיכון ככל שניתן למשקיעים בחברה.

סיבה מרכזית נוספת לכך היא יצירת תשתית להיכרות עם השחקנים בשוק הקריפטוגרפי ההולך וגדל ברחבי העולם, המגלם הזדמנויות צמיחה נוספות עבורה.

צילום: rebcenter-moscow

עבר ועתיד

החברה, בעלת היסטוריה של רכישת טכנולוגיות חדשניות, ביצעה מהלך דומה נוסף כאשר בינואר 2018 חתמה על חוזה לרכישת חברה בעלת מומחיות ייחודית בתחום ניהול מטבעות קריפטוגרפיים, פיננסים ובלוקצ'יין.את החוזה עם שותפיה העסקיים הקודמים מ-2004, תקופת הקמתה, החליטה החברה לזנוח ולעת עתה להתמקד רק בתחומי טכנולוגיית הקריפטו.

סיכונים

ההשקעה אינה חפה מסיכונים משמעותיים, כפי שידוע לעוסקים בתחום, העסקים בתחומים אלה עדיין אינם בשיאם, בעיקר עקב אופי שוק הקריפטו ההפכפך והבלתי יציב בימים אלו. על כן, לפי הסטטיסטיקה, הציבור מחזיק בכמות זניחה של מניות החברה. לעומת זאת, השקעה מוצלחת עתידה לגרום לעלייה לא קטנה במחיר המניה.

התוצאות בפועל

על פי הסטטיסטיקה, מאז דצמבר 2017, תוך פחות מחודשיים, עלתה מניית החברה מ-0.01$ ל-0.03$ כאשר נפח המסחר זינק בצורה יוצאת דופן כתוצאה מהידיעה.

שווי השוק של החברה עומד כיום על 7 מיליון דולרים.

צפי נוסף

בעקבות העסקה, צפויים חוזים עתידיים רבים להפתח בפני PMPG ככל שתיכנס עמוק יותר לתחום הקריפטו, וכבר בנקודת הזמן הנוכחית ניתן לראות בבירור עלייה משמעותית במחיר המניה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ניב הירש

תגובות

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.


הנצפים ביותר

‎למעלה

אהבתם את התכנים שלנו?לחצו לייק וקבלו עדכונים שוטפים

טעות בפרסום?

עזרו לנו להבין את הטעות, כתבו לנו דרך תיבת הטקסט את הטענה ואנחנו נשמח להתייחס ולתקן את הפרסום. לפרטים נוספים צרו קשר דרך [email protected]

x
עדכון שבועי על תוכן מרחבי הרשת לתיבת המייל שלכם, מתאים? הרשמו עכשיו !

הרשמו באמצעות כתובת המייל שלכם ותהנו מעדכון שבועי קבוע של החדשות החמות מרחבי הרשת, ובחינם!

באתר זה פועלת אמנת פרטיות ואנטי-ספאם