שווה בדיקה

איטום גגות מזמינים בפורטל איטום בקליק

איטום הגג הינה בין הפעולות החשובות לצורך תחזוקה נכונה של מבנים. כאשר גג אינו אטום כראוי והמים חודרים הדבר יכול לגרום לעובש, קילוף קירות וריחות לא נעימים, כאשר מדובר במבני בטון גם לנזילות.

איטום הגג הינה בין הפעולות החשובות לצורך תחזוקה נכונה של מבנים. כאשר גג אינו אטום כראוי והמים חודרים הדבר יכול לגרום לעובש, קילוף קירות וריחות לא נעימים כאשר מדובר במבני בטון וכמו כן לנזילות. אין ספק שמדובר בתקלות שמורידות את ערך הנכס ולא בכדי, נזילות, כתמים על הקירות וריחות לא נעימים מורידים מהרצון של האנשים השונים לשכור דירה שכזו או כמו כן לקנות מפני שמדובר בתקלות שדורשות תחזוקה. כדי למנוע את חדירת המים אל המבנים יש להשתמש בשיטות איטום ייחודיות לסוג הגג של המבנה. כך למשל איטום גג רעפים יהיה שונה באופן מוחלט מאיטום גג בטון שטוח וכו'.

מחפשים חברת איטום? הכירו את פורטל איטום בקליק

פורטל איטום בקליק מאגד בתוכו חברות איטום מומלצות רבות אשר פרוסות על פני כל שטחה של מדינת ישראל. על ידי פנייה לפורטל ניתן לקבל כמה הצעות מחיר מחברות שונות וזאת ללא הצורך בחיפושים ממושכים כך שלאחר קבלת הצעות המחיר כל שנותר לכם הוא לבחור בין הצעות המחיר השונות, המפרטים שלהן ולהחליט עם מי להמשיך להתקשר, מוזמנים לבקר כבר עכשיו בפורטל כי איטום גגות עושים באיטום בקליק ורק ככה חוסכים.

איטום גגות בטון ואיטום גגות שטוחים

כאשר מדובר בגגות בטון, כמו בכל סוג של גג, מוטב לבצע את עבודות האיטום טרם התחילו להופיע סימני הנזילות. על מנת לאטום את גגות אלו ישנן כמה אופציות וביניהן פריסת יריעות, איטום בחומרים אקרילים, זפת ועוד. איטום ביריעות נחשבת לדוגמא, לשיטת איטום יעילה ביותר אך גם כזו הנחשבת ליקרה משום העבודה הרבה שנדרשת על מנת להתקינם. כדי להתקין את היריעות נדרש להרים מין הגג מכשירים היושבים אליו הכוללים את הדוד, מזגנים ועוד לצורך הלבשת היריעות דבר שמגביר את נפח העבודה.

כאשר מדובר באיטום הגג באמצעות חומרים אקרילים, הרי שמדובר בשיטה שמסוגלת לספק תוצאות רבו שנים. ישנם סוגים שונים של חומרים אקרילים כאשר אלו מגיעים עם אחריות של שנה או של כמה שנים טובות. כמו כן ניתן לאטום את הגג גם בזפת הנחשבת לשיטה וותיקה בתחום. לאחר אטימת הגג בזפת יש לצבוע אותה בצע לבן מפני שצבעה השחור נוטה להתחמם.

איטום גגות רעפים

במידה והנכם מעוניינים באיטום גג רעפים, חשוב שתדעו שיש כמה שיטות לצורך ביצוע עבודה זו. במיוחד כאשר רוצים לאטום גג כזה חשוב שאנשי המקצוע יראו את הגג טרם ההחלטה על השיטה המומלצת לאיטום וזאת על מנת לראות כיצד הגג בנוי. בנוסף, פעמים רבות אחת מהסיבות לנזילה הינה כמה רעפים שבורים ובעת החלפתם זוהי הזדמנות נהדרת לתחזק את איטום הגג בכללותו.

איטום גגות נוספים

ישנם סוגי גגות רבים כאשר לכל אחד ואחד מהם יש פתרון איטום המתאים לו. בין הגגות השונים ניתן למצוא גגות מרוצפים, גגות איזכורית, גגות שינגלס ועוד. חשוב שתדעו איזה סוג הגג שלכם בעת שתפנו לחברת.


תגובות

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר.


הנצפים ביותר

‎למעלה

אהבתם את התכנים שלנו?לחצו לייק וקבלו עדכונים שוטפים

טעות בפרסום?

עזרו לנו להבין את הטעות, כתבו לנו דרך תיבת הטקסט את הטענה ואנחנו נשמח להתייחס ולתקן את הפרסום. לפרטים נוספים צרו קשר דרך [email protected]

x
עדכון שבועי על תוכן מרחבי הרשת לתיבת המייל שלכם, מתאים? הרשמו עכשיו !

הרשמו באמצעות כתובת המייל שלכם ותהנו מעדכון שבועי קבוע של החדשות החמות מרחבי הרשת, ובחינם!

באתר זה פועלת אמנת פרטיות ואנטי-ספאם